Заявка онлайн

    
отмена
Питання - вiдповiдь
Контакти
Телефони: (044) 425-84-82
Мобільний: (067) 493 09 94

04070, м. Київ,
вул. Ігорівська, 14А

E-mail: Ngorbal@i.ua

Договір міни квартири на квартиру

Вартість послуг по нотаріальному оформленню є безкоштовною ,якщо вартість однієї із квартир більше ніж 500 000.00 гривень.

Додатково сторони оплачують: 

1. 1% від суми договору (більшої вартості квартири) - плата нотаріусу (що дорівнює розміру суми державного мита);

2. 100 гривень – плата за витяг з реєстру обтяжень рухомого майна про податкову заставу;

3. 150 гривень - кожна з заяв про згоду подружжя, батьків. 

До Ваших послуг в приміщенні нотаріальної контори є окрема кімната для розрахунків, яка  обладнана  трьома детекторами (ультрафіолет, магнітний, інфрачервоний – для гривні,USD, Euro), а також машинкою для перелічування грошей.

За бажанням, нотаріусом може бути зроблений усний (безоплатно) або письмовий переклад тексту договору на російську мову (вартість - 300 гривень). Якщо є необхідність перекладу (усний або письмовий) на іноземну мову, -  запрошується перекладач. Вартість послуги погоджується в такому кожному випадку індивідуально.

В зв’язку з тим, що з 1 січня 2013 року нотаріус здійснює функції реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, то додатково оплачуються послуги за реєстрацію  в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Розмір оплати оговорюється додатково.

Необхідні документи:

паспорта сторін (до 16 років свідоцтво про народження), довідки про присвоєння  ідентифікаційного коду сторін, правовстановлюючий документ, ринкова оцінка нерухомого майна, довідка про склад мешканців (ф. №3 ), за необхідністю : згода подружжя дарувальника, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або присутність подружжя при підписанні договору з паспортом, кодом і свідоцтвом про шлюб.

Вартість: за домовленістю

Послуги категорii  Договори відчуження

Схема проїзду