Заявка онлайн

  
отмена
Питання - вiдповiдь
Контакти
Телефони: (044) 425-84-82
Мобільний: (067) 493 09 94

04070, м. Київ,
вул. Ігорівська, 14А

E-mail: Ngorbal@i.ua

Договір дарування квартири

Я маю право посвідчити договір за умови, якщо або об’єкт нерухомості знаходиться, або будь-яка із сторін проживає (зареєстрована) у місті Києві.

Послуги по нотаріальному оформленню надаються без додаткової оплати, якщо сума правочину перевищує 100 000 гривень. 

Сторони оплачують : 

1. 1% від суми договору - плата нотаріусу (що дорівнює розміру суми державного мита);

2. 100 гривень – плата за витяг з реєстру обтяжень рухомого майна про податкові застави;

3. 150 гривень - кожна з заяв про згоду подружжя, батьків. 

Збір на обов"язкове державне пенсійне страхування при даруванні  не стягується.  Якщо обдаровувані є  фізичними особами і не є дарувальникові родичами першого ступеню споріднення,  вони самостійно, по закінченню року, сплачують податок  з вартості майна, яке прийняте в дар. 

В зв’язку з тим, що з 1 січня 2013 року нотаріус здійснює функції реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, то додатково оплачуються послуги за реєстрацію  в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Розмір оплати оговорюється додатково. 

Необхідні документи:

паспорта сторін (до 16 років свідоцтво про народження), коди сторін, правовстановлюючий документ, ринкова оцінка нерухомого майна, довідка про склад мешканців (ф. №3 ), за необхідністю : згода подружжя дарувальника, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або присутність подружжя при підписанні договору з паспортом, кодом і свідоцтвом про шлюб.

Вартість: за домовленістю

Послуги категорii  Договори відчуження

Схема проїзду