Заявка онлайн

    
отмена
Питання - вiдповiдь
Контакти
Телефони: (044) 425-84-82
Мобільний: (067) 493 09 94

04070, м. Київ,
вул. Ігорівська, 14А

E-mail: Ngorbal@i.ua

Договір купівлі-продажу земельної ділянки

Я маю право посвідчити договір за умови, якщо або об’єкт нерухомості знаходиться, або будь-яка із сторін проживає (зареєстрована) у місті Києві.

Сторони оплачують : 

1. 1% від суми договору - плата нотаріусу (що дорівнює розміру суми державного мита);

2.  100 гривень – плата за витяг з реєстру обтяжень рухомого майна про податкові застави;

3. 150 гривень - кожна з заяв про згоду подружжя, батьків;

4.  податок  (0%,  5%, 17% (з нерезидентів)). 

До Ваших послуг в приміщенні нотаріальної контори є окрема кімната для розрахунків, яка  обладнана  трьома детекторами (ультрафіолет, магнітний, інфрачервоний – для гривні,USD, Euro), а також машинкою для перелічування грошей.

За бажанням, нотаріусом може бути зроблений усний (безоплатно) або письмовий переклад тексту договору на російську мову (вартість - 300 гривень). Якщо є необхідність перекладу (усний або письмовий) на іноземну мову, -  запрошується перекладач. Вартість послуги погоджується в такому кожному випадку індивідуально.

В зв’язку з тим, що з 1 січня 2013 року нотаріус здійснює функції реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, то додатково оплачуються послуги за реєстрацію  в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Розмір оплати оговорюється додатково.

Необхідні документи:

паспорти сторін (до 16 років свідоцтво про народження), ідентифікаційні коди, свідоцтво про право власності (або державний акт, договір, на підставі якого набута земельна ділянка у власність),  експертна оцінка, витяг з державного кадастру земель, довідка про відсутність забудов (якщо земельна ділянка відчужується без будівлі). За необхідністю: заява про згоду подружжя продавця і покупця, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або присутність подружжя при підписанні договору з паспортом, кодом і свідоцтвом про шлюб. 

Вартість: за домовленістю

Послуги категорii  Договори відчуження

Схема проїзду